Klinik Medya | Facebook ve Instagram Reklam Verme
Top

Dijitali Fethetmenin Olmazsa Olmazları: Facebook ve Instagram Reklam Verme

Özellikle son dönemlerde dijital reklam denince ilk akıllara gelen Facebook ve Instagram Reklam Verme firmalara getirisi, diğer birçok reklam platformunun toplam getirisi ile yarışır düzeylere ulaşmış durumda. Bu bilgiye vakıf olan bizler de durur muyuz? Hemen bu durumu lehinize kullanarak, Reklam Yöneticisi aracılığıyla Facebook, Instagram, Messenger veya Audience Network’te firmanızın reklamlarını yayımlıyoruz. Ayrıca, pazarlama hedefleriniz doğrultusunda reklam oluşturduğumuz reklamlar için en doğru yayımlanma zamanını ve yerini belirliyor, ayrıca kampanyaların performansını takip ediyor, analiz ve raporlamalar ile gelecek reklamlar için yeni planlamalar yapıyoruz. 

instagram reklam

Facebook ve Instagram Reklamlarınızı Profesyonel Çalışmalarla Veriyoruz

İşletme hedeflerinize uygun olarak kullanılacak kampanya parametrelerini belirliyoruz. Statejileri oluşturup hedef kitleleri belirliyoruz. En az maliyetle en fazla verim odaklı hedef kitle çalışmamızdan sonra yazdığımız reklam metinlerini ve reklam kreatiflerini yükleyip reklamlarınızın farklı cihazlarda nasıl göründüğünü inceliyoruz. Ayrıca kreatif çalışmalarınızın yönetimini de gerçekleştiriyoruz. Facebook ve Instagram’da reklam vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Facebook ve Instagram Hedef Kitle Analiz ve Seçimi

Hitap ettiğiniz hedef kitleyi tanımlayıp reklam hedeflemesi netleştiriyoruz. Hedef kitlenizin genişliğini, firmanız ve bütçeniz için en verimli olacak şekilde ayarlıyoruz. Doğru strateji ve araçlar kullanarak gerekli ölçümleri yapıyor ve bu sayede, içinde bulunduğumuz karmaşık pazarlama dünyasında parasal kaynaklarınızı nereye yatırmanız gerektiğini daha net bir şekilde görebilmenizi sağlıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklam Bütçesi ve Takibi

Kampanyalarınız için size en uygun bütçeyi hesaplayıp miktarı belirliyor ve bu bütçeyi olabilecek en verimli şekliyle kullanıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklam Performans Testi

Reklam kampanyalarınızın her biri için en uygun alanı, hedef kitleyi, yayın optimizasyonunu, kreatifleri ve ürün setlerini belirlemek üzere A/B testleri yapıyoruz.

Facebook ve Instagram Reklam Raporlama

Çeşitli raporlama araçlarını kullanarak, reklamlarınızın amaçlanan hedeflere ulaşıp ulaşmadığını inceliyoruz. Trendleri takip ederek görselleriniz, bütçeniz veya hedef kitleniz gibi alanlarda zaman içerisinde oluşan yeniliklere göre düzenlenebilecek olanları tespit edip kampanyalarınızın performansını iyileştiriyoruz.

Size Ulaşalım

FACEBOOK & INSTAGRAM REKLAM VERMEK İÇİN