Google Reklamları | Google ADS | Google Reklam Verme
Top

Şimdi Sırada: Google Reklamları

Google Reklamları yani yeni adıyla Google ADS arama motoru reklamcılığı türüdür.  Firmanızın taleplerine uygun şekilde, planlanabilir satışlarınızı ön plana çıkarmanız için kullanılabilecek birçok Google reklam modeli bulunmaktadır. Siz de Google Partner olan firmamızın sertifikalı uzmanlarından iş modelinize uygun olarak belirleyeceğimiz Google reklam hizmetlerini alabilirsiniz.

01

Arama Ağı Reklamları

02

Uygulama Reklamları

03

Remarketing Reklamları

04

Alışveriş Reklamları

05

Telefon Araması Reklamları

06

Görüntülü Reklamlar

07

Video Reklamları

Google Reklamları

Google Reklamları Rakip Analizi

Aynı hedef kitleye hitap ettiğiniz her türlü rakibinizin kullandığı reklam türlerini, metinleri, görüntülenmelerini, kullanım alanlarını, tahmini CTR’lerini ve daha birçok bilgiyi içeren, sizin için yol gösterici niteliğinde olacak derinlemesine rakip analizleri yapıyoruz.

Google Reklamları Bütçe Analizi

Google verileri ile etkileşim ve tıklanma oranlarını tahmini olarak ölçüyor; doğru bütçe ile doğru reklama çıkmayı hedefliyoruz.

Google Reklamları Hedef Bölge ve Hedef Hizmet Analizi

Gelir düzeyi, yaş grubu, eğitim durumu, dünya görüşü ve hayat tarzı gibi sektörünüze dair birçok segmentasyon kriterini kullanarak çok sayıda farklı hedef kitle ve hedef bölge analizi hazırlıyoruz.

Google Reklamları Hazırlanması

Reklamlarınızı yüksek kalitede ve optimize edilmiş şekilde tasarlıyoruz.

Google Reklamları Takibi ve Raporlama

Günlük olarak reklamlarınızın takibini yapıyor, gerekli optimizasyonları gerçekleştiriyor ve düzenli aralıklarla iyileştirmeler yapıp yeni stratejiler geliştirerek tüm bunları detaylı bir şekilde raporluyoruz.

Size Ulaşalım

GOOGLE REKLAM VERMEK İÇİN