Dijital Pazarlama | Klinik Medya Dijital Pazarlama Ajansı
Top

“Her Masada Varız!” Diyenlerin Mutlaka Dahil Olması Gereken O Masa: Dijital Pazarlama

Firmalar arası rekabette, tercih edilmeyi belirleyen faktörlerin başında; tüketicilerin sıklıkla vakit geçirdiği dijital mecralarda görünürlük ve güncele ayak uydurmak gelmektedir. Çağı ve anı yakalayabilmeniz için gereken tek şey ise biziz! Sizin için neler mi yapıyoruz? Firmanızı dijital alanda temsil ederek, müşterilerinizin algıda seçiciliğini tetikleyecek düzeyde vurucu olmanıza ortam ve beraberinde akılda kalıcılığınızın artmasına olanak sağlıyoruz. Bunu da firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda farklı pek çok dijital pazarlama yöntemi ile yapıyoruz.

Dijital Pazarlama

Facebook | Instagram Reklamları

Firmanıza ait Facebook ve Instagram hesaplarını oluşturuyor, hesapları Facebook Business Manager’a bağlıyor ve firmanıza uygun hedef kitle, bütçe ve reklam planlaması yaparak ürün ve hizmetlerinizin reklamlarını yayımlıyoruz.

Google ADS Reklamları

Firmanıza özel reklam stratejileri geliştiriyoruz ve gereksiz bütçe harcamadan, sektörünüze ilişkin hedeflemeler ile başarı vadeden reklam çalışmaları planlayıp hayata geçiriyoruz.

Dijital Pazarlama | İçerik Pazarlaması

Firmanızın çevrim içi platformlar üzerinden yazı, ses, fotoğraf, video, grafik ve infografikler ile hazırlanan içeriklerle hedef kitlenin dikkatini çekerek, firmanız ile tüketici arasında bağ kurulmasını, bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırmayı amaçlayan içerik pazarlaması çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Programatik Reklamcılık

Görüntülü reklam ağı (CRM) veya yeniden pazarlama gibi farklı kanallardaki reklamlarınızı eş zamanlı olarak yönetip en iyi verimi alarak gelirlerinizi de arttırmanız mümkün.

Firmanız için özel olarak kurgulamış olduğumuz reklamları en doğru kullanıcıya, en iyi zamanda ve en makul fiyata sunabilmek adına verilerden ve algoritmalardan yararlanıyor, ardından gösterime hazırlıyoruz.

Mobil Pazarlama

Dijital pazarlamanın dallarından biri olan Mobil pazarlama ile firmanıza; akıllı telefonlarda, özellikli telefonlarda, tabletlerde veya diğer ilgili cihazlarda web siteleri, e-posta, SMS, MMS, sosyal medya ve mobil uygulamaları kullanarak belirli bir kitleye ulaşmaya odaklanan çok kanallı bir çevrim içi pazarlama tekniği uyguluyoruz.  

E-mail Pazarlama

E-mail pazarlama yolu ile elektronik postaları; firmanızın pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıyoruz.

Size Ulaşalım

DİJİTAL PAZARLAMA HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara