Klinik Medya | E-mail Pazarlama Yöntemiyle Dönüşüm Kazanma
Top

E-mail Pazarlama Nedir?

En az bütçe ile yapılabilecek, en verimli ve bu nedenle de avantajlı pazarlama yöntemi şüphesiz ki elektronik mail yolu ile pazarlamadır. Firmanızın tanıtım, ürün, kampanya ve duyurularını yapmak için kullandığımız e-mail pazarlama yöntemi ile, hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşarak markanızın bilinirliğini ve müşteri sayınızın artışını hedefliyoruz. 

01

Mesajınızı tasarlıyoruz

02

İçeriğinizi kişiselleştiriyoruz

03

Alıcıları belirliyor ve seçiyoruz

04

Hedefe yönelik mailler hazırlıyoruz

Ürün ve Kampanya Tanıtım Mailleri

Firmanızın ürün ve kampanyalarının tanıtımlarını, e-mail gönderimi yolu ile hızlı ve düşük maliyetli biçimde müşterilerinizle buluşturuyoruz.
E-ticarette en çok kullanılan e-posta pazarlamasını gerçekleştirmek için ürün ve kampanya tanıtım maillerinizde çeşitli E-mail Pazarlama Teknikleri kullanarak satış artırma odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

  • İlgi Çekici Mail Başlığı

  • Kreatif E-Mail Tasarımı

  • Mailde Kullanılacak Reklam Metni

  • Call to Action (Harekete Geçirme) Cümleleri

E-mail Pazarlama Özel Gün Mailleri

Kullandığımız e-posta pazarlama araçları ile belirli verileri spesifikleştirip kullanıcılara doğru zamanlarda doğru mailler gönderilmesini sağlıyoruz. Doğum günleri, millî ve dini bayramlar ya da önemli günler gibi belirli dönemlerde atılan bu mailler sayesinde müşterilerinizin, onları unutmadığınızı bilmelerini ve onlara önem verdiğinizi hissetmelerini sağlıyoruz. Bu tür mailler ile müşterilerinizin özel hissetmesine destek olup marka sadakatini artırıyoruz.

E-mail Pazarlama Duyuru Mailleri

Müşterilerilere bilgi vermek ve etkileşiminizi arttırmak için belirli dönemlerde, firmanız hakkında yapılan haberleri, yeni gelen ürünleri, blog içeriklerini ve video içeriklerini duyurmaya yönelik e-mail gönderimleri yapıyoruz.

Size Ulaşalım

E-MAİL PAZARLAMA HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara