Klinik Medya | Mobil Pazarlama Stratejileri
Top

Mobil Pazarlama

Firmanızın mobil cihaz kullanıcılarına yönelik tanıtım ve satışlarını mobil cihazlar üzerinden mobil pazarlama yöntemiyle sağlıyoruz. Potansiyel müşterileriniz için oluşturduğumuz mobil pazarlama stratejileri sayesinde, hedef kitlenize dahil daha çok kişiye ulaşıyor ve bu kişilerin sadık müşterileriniz olma sürecini hızlandırıyoruz. Belirlediğimiz türlü ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız kampanyaları ise sosyal medya hesaplarınız, e-posta adresleriniz ve internet siteniz ile entegre şekilde yürüterek, kişilerinizi tetikliyor ve kampanyalarınızın dönüşümlerini artırıyoruz. Mobil uygulamalarınızın daha geniş kitlelere ulaşması için görünürlük reklamları oluşturuyor ve indirilme sayılarını yükseltiyoruz.

 

Mobil Pazarlama ile Mobil Reklamlar

Ürün ve hizmetlerinizin pazarlaması için hazırladığımız her çeşit reklamın boyutlarının mobil cihazlara da uyumlu şekilde hazırlanması ve memnuniyet temelli bir kullanıcı deneyimi sağlanabilmesi için gerekli tüm çalışmaları yürütüyoruz.

SMS Pazarlama

En eski ve etkili pazarlama yöntemlerinden biri olan sms pazarlama yöntemi ile hedef kitlenizin mobil cihazlarına, kampanyalar gibi çeşitli amaçlara yönelik olarak hazırladığımız mesajları göndererek hem müşterilerinizin zihnindeki canlılığınızı korumanızı hem de indirim ve kampanyalardan haberdar olmalarını sağlıyoruz.

Lokasyon Bazlı Pazarlama

Kullanıcıların, belirli bir alana veya işletmeye göre konumuna dayalı olarak, firmanız için hazırlamış olduğumuz reklamların mobil cihazlarda gösterimini sağlıyoruz. Coğrafi hedefleme, konum etiketleri, mobil arama ve seo ile de destekleyerek en verimli hâle getirdiğimiz mobil reklamların lokasyonlarını isteğinize göre belirliyoruz.

Mobil Oyun Pazarlama

Açılır pencereler, tam sayfa görsel reklamlar veya oyun seviyeleri arasında oynatılan video reklamlar olarak da tasarlanabilen oyun içi mobil reklamları; ürün veya hizmetlerinizin pazarlaması için kullanarak reklamlarınızın mobil oyunlarda gösterim almasını sağlıyoruz.

QR Kodları

Kullanımı basit ve izlemesi kolay hızlı yanıtlar veya daha bilinen adı ile QR kodları, kameralı ve entegre barkod okuyuculu tüm akıllı cihazlarda kullanılabilmekte. Bu kodlar aracılığıyla tüketicileri; açılış sayfaları, videolar ve e-posta abone listeleri gibi firma içeriklerinize doğrudan yönlendirerek müşteri etkileşim hızınızı artırıyoruz. 

Size Ulaşalım

MOBİL PAZARLAMA HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara