Klinik Medya | Influencer Pazarlama
Top

Influencer Pazarlama

Hedef kitlenize uygun çalışmalar yaparak bu çalışmaların, yine hedef kitlenize hitap eden sosyal medya fenomenleri aracılığıyla aktarılmasını, bu sayede ürün ve hizmetlerinizin nokta atışı bir kitlenin direkt olarak önüne düşmesini sağlıyoruz. Influencer pazarlama üzerinden gerçekleştirilen çalışmalar, gerçek kişilerin deneyimleri aracılığıyla yapıldığı için daha akılda kalıcılık ve dolayısıyla potansiyel satış ve marka bilinirliği gibi açılardan pozitif yönde büyük etkiler yaratmaktadırlar. Kısaca Influencer Pazarlama : ürünlerinizin Youtube, Tiktok gibi video platformları fenomenleri aracılığı ile ürün hizmet deneyim kurgusu paylaşımı yapılarak kitleye ürünün özendirilerek fenomenin takipçisi olan kitleye ürünü pazarlamadır. En önemli fayadası bu tarz reklamların özendirme ve tavsiye yolu ile hızlı satışa dönüşümüdür. 

Influencer Pazarlama

Firma Hedef Hizmet ve Hedef Kitlesine Uygun Profiller Seçme

Hedef kitleniz ile yoğun iletişimde olan influencerlar seçip, ürün ve hizmetlerinizi doğrudan sizin hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Hedef Kitleye Uygun Yüksek Erişim Sayısına Ulaşan Influencer ile Çalışma

Hedef kitlenizin ürün tanıtımına en hızlı ve en kolay şekilde erişebilmesi için influencer olarak seçilen kişilerin hesaplarının, organik ve yüksek takipçili olmasının yanı sıra etkileşim sayılarının da firmanızı tatmin edici düzeyde olmasına özen gösteriyoruz. Organik takipçisi bulunan etkileşim sayısı yüksek influencerlar ile çalışma yapıyoruz.

İçerik Planı Oluşturma

Detaylı ve açık bir iş akış takvimini sizinle paylaşıyor; kampanyalarınızdan yüksek verim almak için oluşturduğumuz içerik planlarını, yükseltilmiş gönderilerileri ve ücretli reklamlarınızı da koordine ediyoruz.

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara