Klinik Medya | Web Siteniz için SEO Hizmetleri
Top

SEO Hizmetleri ile SEO Hizmetinizdeyiz!

Firmanızın varlığından henüz haberdar olmayan ancak ihtiyaç ya da istekleri, ürün ve hizmetlerinizin dahil olduğu çember ile kesişen potansiyel müşterilerin sizinle iletişime geçmeleri için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini biliyor musunuz? Cevabınız “hayır” ise hemen kemerlerinizi bağlayın; sizi kısa bir yolculuğuna çıkaralım, SEO Hizmetleri ile SEO yolunda!

Temel | Teknik Seo

Web sitenizin en temel olarak ihtiyaç duyduğu; tarama ve dizine ekleme aşamaları için optimize etme işleminin yanı sıra; arama motorlarının herhangi bir sorun olmadan web sitenize erişmesi, sitenizi taraması, sitenize dair yorumlama yapması ve onu dizine eklemesi için gerekli her türlü çalışmayı da teknik seo firma hizmetimiz ile gerçekleştiriyoruz.

On Page Seo

On page seo aracılığıyla, site içi seo çalışmaları yaparak web sitenizin, bir yandan arama motorlarına uyumlu olmasını sağlarken, bir yandan da kullanıcıların yaptıkları arama sorgularında ön sıralarda çıkmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz.

Off Page Seo

Web sitenizin hedef kitlesine hitap eden diğer tüm sektörlerle iş birliği sağlayarak ve beraberinde backlink çalışmaları da yaparak potansiyel müşterileriniz ile iletişime geçmenizi kolaylaştırıyoruz.

Backlink

Web siteniz için backlink edinerek, arama motoru sıralamasını yükseltmenize yardımcı oluyor ve bu sayede web sitenizin trafiğini artırıyoruz.

Rakip analizi

Sektörünüzdeki rakipleri belirliyor; ürünleri, satışları ve pazarlama stratejileri hakkında derinlemesine araştırmalar yapıyoruz. Rakiplerinizin doğru ve yanlış yaptığını noktaları tespit ederek firmanız için olası fırsatları belirlemeye yardımcı oluyor; markanız, ürünleriniz ya da hizmetleriniz ile ilgili farklılığa ya da güncellemeye ihtiyaç duyulan yerleri keşfedebilmeniz için sizi destekliyoruz.

Anahtar kelime analizi

Anahtar kelime analizi yaparak, internet kullanıcılarının arama motorlarında en çok arattıkları kelimeleri tespit ediyor; bu kelimeleri özgün içeriklerde geçirerek web sitenizde yer etmelerini, bu sayede de sitenizin trafiğinin artmasını sağlıyor ve arama sonuçlarında üst sıralara çıkmanız adına çalışmalar yürütüyoruz.

Youtube İçin SEO

YouTube arama motoru optimizasyonu ile, kullanıcılar YouTube’da videolarınızın içerikleriyle örtüşen ya da benzer konular arattığında YouTube sonuçlarında daha üst sıralarda görünmeleri için videolarınızı optimize ediyoruz.

Sosyal Medya İçin SEO

Sosyal medya hesaplarınızı algoritmalara uygun şekilde optimize ederek, hem sosyal medya hesaplarınızdaki hem de web sitenizdeki potansiyel müşteri erişimini artırmak adına gerekli tüm çalışmaları yürütüyoruz.

Size Ulaşalım

SEO HİZMETLERİ HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara