Klinik Medya | Sosyal Medya Yönetimi ile Hedefinize Ulaşın
Top

Bir Porsiyon Sosyal Medya Yönetimi mi Rica Ettiniz?

Firmanızı kurdunuz, eşe dosta duyurdunuz, peki ya sonra? Artık potansiyel müşterilerinizle her an her yerde karşılaşmanız mümkün olduğundan harekete geçmekte gecikmemeniz oldukça önemli! Bunun için fiziksel ve dijital tüm ortamlarda, henüz müşteriniz olduğundan bihaber tüm potansiyel müşterilerinizle temas hâlinde olmanız ve onlara sık sık kendinizi hatırlatmanız gerekli. Bunu gerçekleştirebilmenin en efektif yollarından biri de sosyal medyada aktif bir biçimde varlığınızı sürdürmek. İşte biz, tam da bu noktada devreye giriyoruz. Gelin, sizin için nasıl ve hangi süreçleri takip ederek Sosyal Medya Yönetimi faaliyetleri gerçekleştiriyoruz bakalım:

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Hesaplarının Oluşturulması

 

Firmanıza ait Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya mecralarında hesaplarınızı oluşturuyoruz.

Rakip ve Hedef Kitle Analizi

 

Sektörünüze özel rakip analizleri yaparak, özellikle güçlü rakiplerin sosyal medya hesaplarını derinlemesine inceleyip değerlendiriyor, kullanılan taktik ve yöntemler için stratejiler geliştiriyoruz.

 

Sosyal medyadaki hedef kitlenizi tespit ederek, kullanacağımız dil, tasarım ve yaklaşımı belirliyoruz.

Sosyal Medya Hesapları İçin İçerik Planlaması ve Üretilmesi

 

Sosyal medya hesapları için dönemsel (haftalık, aylık ve yıllık) planlamalar yaparak bu planlar çerçevesinde kullanılacak metinleri, tasarımları ve gerekli diğer içerikleri hazırlıyoruz.

 

Bununla beraber; özel günler, resmî ve milli bayramlar için de özel iletişim çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Hesap Kalitesi ve Takipçi Sayısı

 

Sosyal medya hesaplarınızı profesyonel, etkili ve sektöre uygun biçimde düzenliyor, kaliteli içerikler üretiyor ve bu sayede takipçi sayınızı artırıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Analiz ve RaporlamaSosyal medya hesaplarınız aracılığıyla yaptığımız bütün çalışanlara dair kullanıcı davranışlarını ve etkileşimlerini raporluyor, bu raporlar sonucunda gerekli tüm aksiyonları anında alıyoruz.

Influencer ve Affiliate Marketing

 

Sosyal medyada etkileşim akışı sağlamak, aynı zamanda sosyal medya hesapları üzerinden markanızın bilinirliğini artırmak ve organik olarak daha fazla kitleye ulaşmanızı sağlamak adına gerçek takipçili sosyal medya fenomenleriyle çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Size Ulaşalım

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara