Klinik Medya | Video Prodüksiyon Çalışmaları
Top

Video Prodüksiyon İşleriniz İçin Neler Yapıyoruz, Neler?

Video Prodüksiyon çalışmalarımız ile firmanızı müşterilerinizin gözünün önünden âdeta bir film şeridi gibi geçiriyor ve hatırlarında kalıcı bir iz bırakmanızı sağlıyoruz! Taleplerinize uygun şekilde tema ve konsept belirleyerek senaryoyu oluşturuyoruz. Ardından kâğıt üzerindeki kelimeleri zihinlerde dansa kaldırarak ilgi çekici renklerle, sahnelerle ve kurgularla destekliyoruz. Nihayetinde ortaya çıkan sonuca şapka çıkarırsanız da size asla durun demiyoruz.

Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon Etkinlik Çekimleri

Kurumsal etkinlikler, firmanızın marka imajını güçlendirmek ve çalışanlarınızın bağlılığını sağlamak başta olmak üzere pek çok alanda fayda sağlayan bir sosyal iletişim aracıdır. Toplantılar, seminerler, lansmanlar, kongreler, eğitimler, fuarlar, bayi toplantıları, açılışlar, şirket içi organizasyonlar ve kutlamalar gibi pek çok kurumsal etkinliğinizde sizin için çekimler yaparak bu etkinliklerin etkilerinin katbekat artmasını mümkün kılıyoruz.

Video Prodüksiyon BackStage Çekimleri

Firmanızın fotoğraf, katalog, klip, video vb. çekimlerinde kamera arkası görüntülerini de yakalayarak bir çekimden alabileceğiniz verimi maksimuma çıkarıyor; ayrıca backstage çekim hizmetlerimize fotoğraf çekimlerinin yanı sıra, video çekim ve montaj işlemlerini de dahil ederek bütün süreci sizin için çok daha keyifli ve etkili bir hâle getiriyoruz.

Dış Mekan Çekimleri

Firmanızın hedef kitlesiyle örtüşecek şekilde ince eleyip sık dokuyarak tasarladığımız konsepte uygun biçimde, ürün ve katalog çekimi ya da kurumsal ve profesyonel dış çekim gibi çeşitli dış mekân fotoğraf çekim hizmetlerinden, uzman reklam fotoğrafçılarımız tarafından belirlenenler hayata geçirilir. Size de dış mekânın temiz havasını içinize çekmek kalır!

Havadan Görüntüleme – Drone

Havadan görüntüleme yolu ile firmanızın fotoğraf ve video prodüksiyon gibi ihtiyaçları için gerekli organizasyonu planlayıp profesyonel dronelar ve ekipmanlar aracılığıyla çekimleri gerçekleştiriyor; gözünüzü yükseklerden ayırmamanıza olanak sağlıyoruz.

Masabaşı Video Çekimleri

Birçok konu ve temaya uyumlu biçimde konuyu, müzikleri, ışık ayarlarını ve kurgu aşamalarını planlayarak profesyonel yöntemler ile ürettiğimiz en popüler pazarlama materyallerinden biri olan masaüstü video prodüksiyon hizmetlerimizden yararlanmanız için bir tık uzağınızdayız.

Kurumsal Tanıtım Çekimleri

Kurumsal tanıtım çekimleriniz için, çekim ekipmanlarından kullanılacak seslendirme ya da müziğe kadar birçok etkeni firmanızın ihtiyaçlarına göre seçiyoruz. Türkçe, İngilizce, Almanca ya da istediğiniz herhangi bir dilde kurumsal tanıtım filmi çekip, kurgu ve montajını sektörünüze ilham vermeniz için size has olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Youtube İçin Özel Çekimler

YouTube’un algoritmasıyla uyumlu, sektörünüzün ve firmanızın hedef kitlesinde ilgi ve merak uyandıracak videolar hazırlayarak izlenmelerinizi, abonelerinizi ve etkileşimlerinizi artırmanın yanı sıra abonelerinizle iletişiminizin güçlenmesini, bu sayede de marka güvenilirliğinizin artmasını sağlıyoruz.

Sosyal Medya Çekimleri

Hedef kitlenizin ilgisini aktif tutmanızı, etkileşiminizi artırmanızı ve sadık kullanıcı kitlenizi büyütmenizi sağlayabilmeniz adına yaptığımız video ve fotoğraf çekimleri aracılığıyla markanızın zihinlerdeki yerini netleştiriyor ve artmaya devam etmekte olan takipçi kitlenizi web sitenize yönlendirerek web sitenizin trafiğini de ara sokak seviyesinden ana cadde seviyesine çıkarmayı vadediyoruz.

Reklam Tanıtım Çekimleri

Nitelikli senaryo ve kaliteden ödün vermeyen prodüksiyon hizmetimiz ile kısa süreli ancak çarpıcı ve akılda kalıcı reklamlar hazırlayarak hedef kitleniz üzerinde güçlü bir etki bırakmanızı sağlayan çekimler yapıyoruz.

Video Montaj Hizmeti

Kişisel ya da kurumsal projeleriniz için etkileyici, kaliteli, ilgi çekici ve net görüntülere sahip videolar hazırlıyoruz. Profesyonel video düzenleme, montaj ve kurgu hizmetlerimiz ile orijinal ve sanatsal görüntüler tasarlayarak tüm hareketli medyalarınızda kullanılmak üzere firmanız için özel bir dil oluşturuyoruz.

Size Ulaşalım

Video Prodüksiyon HAKKINDA

Size Yardımcı Olalım
Hemen Ara