Web Tasarım | Klinik Medya | Kreatif Web Site Tasarım Ajansı
Top

Web Tasarım Sınırlarını Zorlayarak Web Sitenizi Hedefinize Ulaştırıyoruz

           Dijital dünyanın sokaklarındaki kalabalık, gün geçtikçe artmaya devam etmekte ve bu kalabalığın, günlük koşuşturmaları esnasında durup önünden geçtiği dükkânların vitrinlerine bakması; hatta vitrinlerden, o dükkânların içine girip alışveriş yapacak kadar etkilenmesi oldukça güçleşmiş durumda. Bunu sağlayabilmek için ise öncelikle Web Tasarım kapsamında;

  • Vitrininizin ilk bakışta dikkati çekebilmesini ve bu dikkati üzerinde tutmaya devam edebilmesini sağlamanız,

  • Potansiyel her bir müşterinize hitap edebilecek içerikleri bir arada ve bütünlük sağlayacakları şekilde vitrininizde bulundurabilmeniz,

  • Bakışları vitrinden dükkânın içine doğru çevirecek yolu kaliteli taşlarla döşemiş olmanız

gerekmekte.

Web Tasarım

WEB Tasarım ile WEBSİTENİZİ HAYALLERİNİZİN ÖTESİNE TAŞIYORUZ

Şimdilerde, markaları temsil eden dükkânlar ve web sitelerini temsil eden vitrinler, müşteri portföyünü genişletebilmek adına çeşitli arayışlara girmek durumunda kalmaktadırlar. Ancak artık Klinik Medya ile; reklam kampanyaları, sosyal medya ve organik aramalar gibi birçok farklı yolla size erişen potansiyel müşterilerinizi cezbedici bir vitrin ile karşılamak ve onları içeri çekebilmek, ulaşılması gereken bir hedef olmaktan çıkıyor ve vardığınız son nokta hâline geliyor!

Web SİTENİZİ Müze Olmaktan Çıkarıp AVM’ye Dönüştürüyoruz

Web sitenizi, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak, son derece pratik ve kullanıcı dostu arayüzü ile rahatlıkla kullanabileceğiniz özgün ve kreatif bir şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca bununla da kalmayıp web sitenizi bir müze gibi, ziyaretçilerin yalnızca girip çıktığı ve hiç etkileşime geçmediği ölü bir alan olmaktan kurtarıp, her bir ziyaretçinizi müşteriye dönüştürerek âdeta bir AVM hareketliliği ve etkileşimi alabilmeniz için de çalışıyoruz.

Kullanışlı Bir Web Tasarım Sahibi Olun

Yaratıcı web tasarım

Güvenilir altyapı

Profesyonel destek

Mobil uyumluluk

Teknik ve estetik açıdan sağlamlık

 UI / UX Design

 HTML, CSS, PHP, .NET, MySQL

SEO, sosyal medya ve PPC reklam

alanlarında verdiğimiz sağlayıcı ve tamamlayıcı hizmetlerimiz ile web siteni maksimum kullanışlı hâle getiriyoruz.

Web Sitenizden Maksimum Verimlilik Alın

Klinik Medya’da web sitenizin, tasarımından içeriğine kadar her detayı ile vizyonunuzu ve misyonunuzu yansıtmasını; ayrıca markanızın bulunduğu sektöre ya da ürün ve hizmetlerine dair akıllarda soru işaretleri bırakmamasını mümkün kılıyoruz. Bunun yanında, markanız için özel olarak oluşturacağımız tasarım ve anlatım tarzı sayesinde, web sitenizi hem görsel hem de işlevsel olarak âdeta bir müşteri mıknatısına dönüştürüyor; size de geriye, ürün ve hizmetlerinize odaklanarak markanızın büyümesini keyifle seyredip bir “Oh!” çekmeyi bırakıyoruz.  

Size Ulaşalım

WEB TASARIM HAKKINDA